W sobotę dęblińscy policjanci podczas służby patrolowej zauważyli na jednej z ulic Dęblina leżącego na chodniku mężczyznę. Funkcjonariusze ogrzali 34-letniego mężczyznę oraz wezwali zespół pogotowia ratunkowego.

Po udzielonej pomocy medycznej mieszkaniec powiatu ryckiego bezpiecznie wrócił do domu pod opiekę bliskich. Tego dnia na zewnątrz panowała niska temperatura, która mogłaby doprowadzić do wychłodzenia organizmu.  „Pomagamy i chronimy” to nie tylko hasło, to idea, która przyświeca nam w naszej codziennej służbie.

W sobotę dęblińscy policjanci podczas służby patrolowej zauważyli na jednej z ulic Dęblina leżącego na chodniku mężczyznę. Funkcjonariusze od razu podjęli interwencję. Jak się okazało 34-letni mieszkaniec powiatu ryckiego był nietrzeźwy i miał problemy z poruszaniem.  Policjanci ogrzali mężczyznę i wezwali  zespół pogotowia ratunkowego. Po udzielonej pomocy medycznej mieszkaniec powiatu ryckiego bezpiecznie wrócił do domu pod opiekę bliskich. Tego dnia na zewnątrz panowała niska temperatura, która mogłaby doprowadzić do wychłodzenia organizmu, całe szczęście historia 34-latka tak się nie skończyła.

 „Pomagamy i chronimy” to nie tylko hasło, to idea, która przyświeca nam w naszej codziennej służbie.

aspirant Łukasz Filipek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *