ADOPTUJ PSA

Pimpuś- pies do adopcji – Pimpuś urodził się ok. 11.12.2007r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Więcej informacji o Pimpusiu➔ http://zwierzaki.pulawy.pl/pimpus-pies-do-adopcji/

Luis- pies do adopcji – Luis jest malutkim psem, waży ok. 7kg. Urodził się ok. 08.01.2023r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Więcej informacji o Luisie ➔ http://zwierzaki.pulawy.pl/luis-pies-do-adopcji/

Maniek- pies do adopcji – Maniek urodził się ok. 22.12.2022r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Więcej informacji o Mańku ➔ http://zwierzaki.pulawy.pl/maniek-pies-do-adopcji/

Elmo- pies do adopcji – Elmo urodził się ok. 19.12.2021r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Więcej informacji o Elmo – http://zwierzaki.pulawy.pl/elmo-pies-do-adopcji/

Tunio- pies do adopcji – Tunio urodził się ok. 07.06.2013r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Więcej informacji o Tunio – http://zwierzaki.pulawy.pl/tunio-pies-do-adopcji/

Sven- pies do adopcji – Sven urodził się ok. 12.12.2015r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany.

Więcej informacji o Svenie – http://zwierzaki.pulawy.pl/sven-pies-do-adopcji/

Zodiak- pies do adopcji – Zodiak urodził się ok. 25.10.2017r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony,
zaczipowany i wykastrowany.

Więcej informacji o Zodiaku – http://zwierzaki.pulawy.pl/zodiak-pies-do-adopcji/

Ryan- pies do adopcji – Ryan urodził się ok. 14.09.2022r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Więcej informacji o Rayanie – http://zwierzaki.pulawy.pl/ryan-pies-do-adopcji/

Czibo- pies do adopcji – Czibo urodził się ok. 02.10.2017r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Więcej informacji o Czibo – http://zwierzaki.pulawy.pl/czibo-pies-do-adopcji/

Tolek- pies do adopcji – Tolek urodził się ok. 11.01.2015r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Więcej informacji o Tolku – http://zwierzaki.pulawy.pl/tolek-pies-do-adopcji/

KONTAKT w sprawie adopcji piesków w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607.

Zwierzaki z naszego schroniska można adoptować w godzinach pracy schroniska, po telefonicznym uzgodnieniu terminu spotkania.

Wszelkie informacje na temat przygotowania do adopcji znajdziesz w zakładce Przed adopcją oraz W trakcie adopcji. W naszym schronisku mamy zarówno koty, jak i psy. W zakładce Adopcje psy lub Adopcje koty, możesz przejrzeć wszystkie zwierzaki, które są całkowicie gotowe do opuszczenia schroniska. Znajdziesz tam opis każdego psa/kota oraz kilka zdjęć. Gdy już zdecydujesz się na adopcję- zadzwoń i umów się na spotkanie. Jeżeli masz jeszcze wątpliwości i chcesz zadać pytanie lub dowiedzieć się czegoś więcej to zapraszamy do kontaktu.