Fot. ZSO Dęblin

Studniówka Anno Domini 2024 klasy 4a Liceum Ogólnokształcącego w Dęblinie.

Wieczorem 20 stycznia 2024 roku klasa 4a LO bawiła się na pierwszym swoim balu- studniówce wraz z dyrekcją szkoły, nauczycielami, zaproszonymi gośćmi i rodzicami.

​Maturzyści pięknie zaprezentowali się w układzie tanecznym do „Poloneza” Wojciecha Kilara z filmu „Pan Tadeusz”, który poprowadziła p. Joanna Pardo – Dyrektor ZSO wraz z p. Wojciechem Lipnickim. Choreografię przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego p. Barbara Grzesik i p. Wojciech Lipnicki.

Po pięknym „chodzonym” przyszedł czas na przemówienia, życzenia i podziękowania. Dyrektor szkoły życzyła swoim uczniom udanej zabawy do białego rana oraz niezapomnianych przeżyć. Serdeczne słowa popłynęły od gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Głos zabrała burmistrz Dęblina- p. Beata Siedlecka, życząc również cudownych chwil w czasie balu oraz sukcesów na maturze. W imieniu rodziców głos zabrała p. Agnieszka Kubacka – Sieniawska, podkreślając wyjątkowość tego wieczoru. Podziękowała wychowawczyni klasy 4a p. Renacie Fornal za trud włożony w wychowanie i edukację ich dzieci. Podziękowania popłynęły także w stronę p. Erwina Freliszka, który w klasie drugiej pełnił rolę wychowawcy. Głos zabrali również przedstawiciele klasy czwartej –Magdalena Pełka i Szymon Flik. Uczniowie wyrazili wdzięczność dyrekcji, wychowawcom, gronu pedagogicznemu za ich trud wychowawczy i przyjazną atmosferę w szkole. Szczególne słowa wdzięczności młodzież skierowała do rodziców, bez których pomocy i wsparcia bal nie odbyłby się.

W tym roku zabawę podczas całej studniówki zapewniał „DJ Mati i Dens ma sens”. Do białego rana parkiet był zapełniony, wszyscy doskonale się bawili. Nieodłącznym elementem studniówki jest część artystyczna. Zgodnie z tradycją uczniowie przygotowali kabaret połączony z nakręconymi filmami, przedstawiającymi humorystycznie wybrane scenki z życia klasy. Dodatkową atrakcją na balu była FOTOBUDKA, w której można było szybko zrobić zdjęcia w wybranych strojach. Zdjęcia te cieszyły się ogromną popularnością zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli.

​Uczniowie i nauczyciele bawili się do białego rana. Jednak wszystko ma swój czas. Teraz po pięknym balu zostaną cudowne wspomnienia i zdjęcia. Zostało przysłowiowe 100 dni do matury. Od tej pory rozpocznie się okres intensywnej pracy, aby jak najlepiej zdać egzamin dojrzałości w maju.

​Powodzenia na Maturze! ​​​

ZSO Dęblin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *