ADOPTUJ KOTA

Wąs- kocur do adopcji– Wąs urodził się ok. 04.12.2020r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Testy FIV/FELV ujemne.

Więcej informacji o Wąsie ➔ http://zwierzaki.pulawy.pl/was-kocur-do-adopcji/

Prażynka- kotka do adopcji– Prażynka urodziła się ok. 08.07.2023r. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana. Testy FIV/FELV ujemne.

Więcej informacji o Prażynce ➔ http://zwierzaki.pulawy.pl/prazynka-kotka-do-adopcji/

Wolt i Wako kocurki do adopcji– Wolt i Wako urodzili się ok. 28.04.2023r. Są odpchlone, odrobaczone, zaszczepione, zaczipowane i wykastrowane. Testy FIV/FELV ujemne.

Więcej informacji o Wolcie i Wako ➔ http://zwierzaki.pulawy.pl/wolt-i-wako-kocurki-do-adopcji/

Yerba- kotka do adopcji– Yerba urodziła się ok. 15.04.2023r. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana. Testy FIV/FELV ujemne.

Więcej informacji o Yerbie ➔ http://zwierzaki.pulawy.pl/yerba-kotka-do-adopcji/

KONTAKT w sprawie adopcji piesków w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607.

Zwierzaki z naszego schroniska można adoptować w godzinach pracy schroniska, po telefonicznym uzgodnieniu terminu spotkania.

Wszelkie informacje na temat przygotowania do adopcji znajdziesz w zakładce Przed adopcją oraz W trakcie adopcji. W naszym schronisku mamy zarówno koty, jak i psy. W zakładce Adopcje psy lub Adopcje koty, możesz przejrzeć wszystkie zwierzaki, które są całkowicie gotowe do opuszczenia schroniska. Znajdziesz tam opis każdego psa/kota oraz kilka zdjęć. Gdy już zdecydujesz się na adopcję- zadzwoń i umów się na spotkanie. Jeżeli masz jeszcze wątpliwości i chcesz zadać pytanie lub dowiedzieć się czegoś więcej to zapraszamy do kontaktu.