Spostrzegawczość oraz szybka reakcja będącego na wolnym policjanta z ryckiej komendy doprowadziła do zatrzymania poszukiwanego 53-latka. Policjant rozpoznał mężczyznę w jednym z ryckich marketów i powiadomił swoich kolegów. Chwilę później 53-latek został zatrzymany. Trafił już do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe półtora roku.

Przedwczoraj w godzinach popołudniowych kryminalny z ryckiej Policji w czasie wolnym od służby zauważył na terenie Ryk mężczyznę, który podobny był do osoby poszukiwanej. Mężczyzna wszedł do jednego z marketów, a funkcjonariusz podążył z nim.

Kryminalny przez chwilę obserwował mężczyznę, a kiedy upewnił się, że jest on osobą poszukiwaną, o całej sytuacji poinformował policjantów, którzy byli w służbie. Następnie uniemożliwił mu oddalenie się z miejsca do momentu przyjazdu patrolu.

Wspólnie z umundurowanymi policjantami kryminalny zatrzymał 53-latka, mieszkańca powiatu ryckiego, który nie uniknie odpowiedzialności za swoje czyny. Zatrzymany ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 6 miesięcy.

53-latek trafi do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę.

aspirant Łukasz Filipek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *