W Matygach w gminie Puławy doszło do zderzenia się dwóch samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Nissanem 19-latka straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym od strony Dęblina Oplem. Do szpitala trafili oboje kierujący pojazdami oraz dwoje pasażerów z Opla.

W sobotę po południu w Matygach w gminie Puławy doszło do zderzenia się dwóch samochodów osobowych. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-latka z powiatu grójeckiego jadąca Nissanem od strony Puław, w pewnym momencie wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka Oplem. Na skutek zderzenia, Opel spadł z nasypu.

Do szpitala trafiła 19-letnia kierująca Nissanem, 44-latek kierujący Oplem oraz dwoje pasażerów z Opla, 42-letnia kobieta oraz 12-letni chłopiec (mieszkańcy powiatu ryckiego). Po badaniach kierowcy wyszli ze szpitala, okazało się, że na skutek wypadku doznali ogólnych potłuczeń. Poważnych obrażeń ciała doznali natomiast pasażerowie z Opla.

Kierowcy obydwu samochodów byli trzeźwi. Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia i apelujemy do kierowców o ostrożność i wolniejszą, bezpieczniejszą jazdę.

Warunki na drodze są bardzo zmienne, okresowe opady śniegu i niskie temperatury mogą powodować, że nawierzchnia drogi będzie śliska i konieczne jest dostosowanie techniki jazdy do aktualnych warunków.

komisarz Ewa Rejn – Kozak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *