Ferie zimowe już pukają do drzwi! ☃️❄️ Czy jesteście gotowi na lotniczą przygodę pełną fascynujących aktywności? 🚀🤩

Prezentujemy szczegółowy plan „Lotniczych Ferii” w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie! Przygotowaliśmy dla zajęcia edukacyjne dla wszystkich! Od najmłodszych, przez starszaków aż po młodzież! Obiecujemy, że rodzice również nie będą się nudzić! 😊

Zajęcia odbywać się będą w 4 terminach:

🗓️ 30.01.2024 (wtorek), 01.02.2024 (czwartek), 06.02.2024 (wtorek), 08.02.2024 (czwartek)

⏰ w godzinach 11:30 – 14:30

Co będzie na Was czekać?

🛠️ Sklejanie Samolotów: odkryjcie tajniki budowy samolotu – stwórzcie własne modele i dowiedzcie się dlaczego właściwie samolot lata? 🛩️

🎮 Centrum Gier i Zabaw: Muzealna Wysoka Sala zamieni się w pokój gier! Czekają na Was historyczne gry planszowe oraz fascynująca gra „w kapsle” dla dzieci i ich opiekunów.

🎥 Filmowa Przygoda: dla najmłodszych co pół godziny odbywać się będą filmu animowanego „Pies Ciapek” połączony z dyskusją i kolorowankami dla najmłodszych widzów w auli. Jest to historia Pupila 305 Dywizjonu Bombowego „Ziemi Wielkopolskiej i Lidzkiej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego”.

🌐 Gra Terenowa „Na Tropie Podniebnych Historii”: możecie wyruszyć samemu lub z całą rodziną na tropienie podniebnych historii! Proste zadania, zagadki i rebusy pozwolą odkryć ekspozycję wewnętrzną muzeum oraz hangar techniki lotniczej. Niech Wasza przygoda rozkwita wraz z historią lotnictwa od jego początków aż po chwilę obecną.

A we wszystkich aktywnościach będzie towarzyszył Wam Boguś Niedźwiedź, który przeżył już niejeden podniebny lot i niejedną fascynującą historię! 🧸 Spotkajcie się z nim i wysłuchajcie jego opowieści!

Przyjedźcie i spędźcie ferie w aktywny, edukacyjny sposób w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie! 🚁🌟

Zapraszamy!

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *