Fot. KPP Ryki

Dęblińscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej, do której doszło w zeszłym tygodniu w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Dęblina.

20-latek zabrał kilka butelek napojów, a następnie w celu ich utrzymania szarpał i uderzał pracownika. Decyzją sądu podejrzany trafił na 3 miesiące do aresztu śledczego.

Fot. KPP Ryki

W zeszłym tygodniu policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Dęblina awanturują się młodzi mężczyźni. Jeden z nich zabrał kilka butelek napojów z lodówki, a następnie sprawca w celu utrzymania skradzionych przedmiotów zaczął szaprać i uderzać pracownika. Sprawca wraz z kolegą uciekli z lokalu.

Podczas prowadzonego postępowania dęblińscy policjanci ustalili sprawcę przestępstwa, którym okazał się być 20-letni mieszkaniec powiatu ryckiego. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut popełnienia kradzieży rozbójniczej. Sąd Rejonowy w Rykach zastosował  wobec podejrzanego tymczasowe aresztowanie. 20-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w Areszcie Śledczym.

Za dokonanie kradzieży rozbójniczej grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

aspirant Łukasz Filipek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *