Fot. Lotnicza Akademia Wojskowa

8 marca, czyli święto kobiet to dzień, w którym możemy paniom podziękować i wskazać, jak ważne są zarówno w przestrzeni publicznej, jak i w naszych domach rodzinnych.

Ten dzień to także doskonały czas do tego, aby wyrazić wdzięczność Paniom za ich dobro, które otrzymujemy od nich każdego dnia. Dzięki Nim świat jest piękniejszy, lepszy i bardziej przyjazny.

Międzynarodowy Dzień Kobiet jest jednym ze świąt, które co roku obchodzone jest w Lotniczej Akademii Wojskowej w sposób szczególny i na stałe wpisało się w kalendarz życia Akademii. Święto to jest wyrazem wdzięczności, szacunku i pamięci o wszystkich Kobietach. W związku z powyższym w dniu 8 marca 2024 r w Klubie Uczelnianym LAW odbył się okolicznościowy koncert  Przybyłe Panie powitał Rektor-Komendant gen. bryg. pil. dr inż. Krzysztof Cur, który następnie złożył życzenia wszystkim Paniom z naszej Akademii i innych jednostek wojskowych dęblińskiego garnizonu.

Kulminacyjnym elementem uroczystości był okolicznościowy koncert „Sławomira”, który uświetnił obchody tego Święta. Sławomir Paweł Zapała to przede wszystkim aktor, ale także performer, piosenkarz, gitarzysta, konferansjer i prezenter telewizyjny, któremu podczas występu towarzyszyła żona Magdalena Kajrowicz oraz zespół instrumentalistów. W trakcie koncertu zgromadzona publiczność mogła usłyszeć autorskie utwory piosenkarza. Nie zabrakło oczywiście przeboju „Miłość w Zakopanem”.  Znakomity występ wzbudziły aplauz, uznanie i w pełni usatysfakcjonowały licznie zgromadzoną publiczność.

tekst/foto; Lotnicza Akademia Wojskowa