Fot. LAW

CUMULUSY 2023 – to już dziewiąta edycja ogólnopolskiego plebiscytu lotniczego, który był organizowany, aby uskrzydlać, wspierać i promować całe środowisko lotnicze, dodawać wiary i nadziei marzycielom, angażować kibiców i pasjonatów lotnictwa, a także integrować wszystkich związanych z lotnictwem w Polsce.

Plebiscyt CUMULUSY 2023 już za nami. Dziękujemy serdecznie za możliwość udziału w nim i znalezienie się w tak zaszczytnym gronie, jakie stanowili laureaci i finaliści konkursu.

Z olbrzymią przyjemnością możemy zakomunikować, że Lotnicza Akademii Wojskowa  zajęła I miejsce  w kategorii Promotor Lotnictwa – Instytucja. Podczas uroczystej Gali Cumulusów 2023, w dniu 17 lutego 2024 r., zwycięskie trofeum odebrał z rąk kapituły plebiscytu Rektor-Komendant LAW gen. bryg. pil. dr inz. Krzysztof Cur. Składamy również gratulacje wszystkim pozostałym zdobywcom statuetek CUMULUSÓW 2023, a w szczególności laureatom z Lotniczej Akademii Wojskowej panu Witoldowi Sokołowi – kategoria Promotor Lotnictwa – Osoba oraz panu Tomaszowi Czerwińskiemu  – kategoria Szkolenie Lotnicze – Osoba.  W imieniu laureata trofeum odebrał Dziekan Wydziału Bezpieczeństwa Lotniczego płk rez. dr inż. Adam Rurak. Równoczesnie obowiazkowo należy wymienić innych naszych reprezentantów, którzy zajęli wysokie lokaty w tegorocznym plebiscycie. W kategorii Osobowość Naukowa drugie miejsce zajął Prorektor ds. studenckich dr hab. Adam Wetoszka. Natomiast w kategorii Sport piąte miejsce uzyskała pani st. kpr. pchor. Joanna Rakowska.

Dziękujemy wszystkim za oddane głosy na naszą Uczelnię i kandydatów związanych ze Szkołą Orląt – Wasze wsparcie było bezcenne!

fot.: Muzeum Sił Powietrznych, LAW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *