Fot. KPP Ryki

Kryminalni z ryckiej komendy poszukują zaginionego 42-letniego mieszkańca Dęblina.

25  stycznia br. Marcin Osiak wyjechał z Dęblina i kierował się do swojej rodziny zamieszkałej w Wielkiej Brytanii. W dniu 27 stycznia br. zaginiony zadzwonił do swoich bliskich i poinformował, że jest we Francji. Od tamtej pory rodzina nie nawiązała z nim kontaktu.  

Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Rykach pod numerem telefonu 47 81 28 210 lub numer alarmowy 112.

Zaginiony to:

Marcin Osiak
wiek: 42 lata
zamieszkały:  Dęblin

Policjanci ustali, że Marcin Osiak lat 42 zamieszkały Dęblin w dniu 25 stycznia br. wyjechał z Dęblina samochodem koloru jasnego wraz z nieznanymi mężczyznami. Mężczyzna miał jechać do Wielkiej Brytanii do swojej rodziny. W dniu 27 stycznia br. zaginiony zadzwonił do swoich bliskich i poinformował, że jest we Francji. Od  tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z najbliższymi i nie dojechał do celu swojej podróży.

Rysopis zaginionego: krępa budowa ciała, wzrost około 180 cm, włosy średniej długości (do ucha), siwe i kręcone, oczy koloru ciemnego.

Ubrany był w kurtkę koloru brązowego bez kaptura, zapinaną na suwak, spodnie typu jeans w kolorze jasnoniebieskim, but sportowe koloru granatowego.

Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Rykach pod numerem telefonu 47 81 28 210 lub numer alarmowy 112.

aspirant Łukasz Filipek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *