W social mediach pojawił się wpis …

Kochani Mieszkańcy Dęblina!!!

Pragniemy Was poinformować, że w dniu 05.02.2024r. złożyliśmy Komisarzowi Wyborczemu w Lublinie Ill zawiadomienie o utworzeniu komitetu wyborczego pod nazwa Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Wojtysia.

Po weryfikacji Pan Komisarz stwierdził, że zgłoszenie zawiera komplet wymaganych dokumentów i są one wypełnione bezbłędnie, dlatego postanowił niezwłocznie wydać nam postanowienie o przyjęciu zawiadomienia i zarejestrować nasz komitet. Teraz spełniamy już wszystkie warunki i możemy śmiało przystąpić do rozpoczęcia kampanii wyborczej. Jesteśmy młodym komitetem, średnia wieku kandydatów na radnych i burmistrza to 44 lata (przyznam sie, że to ja zawyżam średnią 🥳57😜). W większości są to ludzie związani z Naszym Miastem od pokoleń, ludzie którzy chcą tu spędzić swoje życie. Zmienimy to Miasto, nie będzie już nazywane „Miastem Zombie”, poprawimy wizerunek i sprawimy że przestanie się wyludniać. Mamy pomysł na Naszą Małą Ojczyznę.

Od poniedziałku będziemy Wam przedstawiać naszych kandydatów na radnych do Rady Miasta Dęblin. A teraz moja prośba, zróbmy prawdziwe wybory, powstrzymajmy sie od hejtu, złorzeczeń i oszczerstw, każdy ma swoich faworytów i każdy ma prawo wyboru. Kampania trwa tylko 55 dni, a potem trzeba dalej żyć obok siebie. Jeszcze nigdy nie zbudowano nic trwałego na zemście i złości

Miłego weekendu.

Jarosław Wojtyś

Czekamy na kolejnych oficjalnych kandydatów w naszym mieście 🙂 Powodzenia dla wszystkich!

A kalendarz wyborczy 2024 przedstawia się następująco:

(kliknij) ➣ Kalendarz wyborczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *